Küçük Dünyama Takılanlara Fısıldadıklarım...: Tüm vicdanımızla KATILALIM BU KAMPANYAYA(:

27 Mart 2008

Tüm vicdanımızla KATILALIM BU KAMPANYAYA(:

Dünyada her 3 saniye de bir, fakir bir insan ölüyor açlık yüzünden.


Sadece "İKİ TIKLAMAYLA" bir can kurtarabiliriz.

Yüzlerce insanın yüzünü güldürebiliriz (:

1. Aşama ; önce VİCDAN sonra biraz ZAMAN,


2. Aşama ; altta görmüş olduğunuz resime ulaşmak amaçlı ÖZVERİ de bulunma vakti(:


http://www.thehungersite.com/clickToGive/home.faces?siteId=1


adresine "TIKLAYINIZ!!"


ve


aşağıda bulunan sayfaya ulaşacaksınız.3. Aşama ; sayfanın sağ ortasında görmüş olduğunuz


yazılı ikona "2. TIKLAMAYLA" sizin işiniz bitecek ve görmüş olduğunuz sponsorların yardımıyla ve bir çok kişinin de çabasıyla yüzlerce-binlerce çocuğun YÜZÜ GÜLECEK (:

Sevgili CEM AKKILIÇ tarafından bana gönderilen teşvik yazısı(yorum kısmında) ile sizleri de bu yardım kampanyasından haberdar etmeyi borç bilirim.

Duyarlı olan herkesin "2 TIKLAMAYA" vakti olacağını düşünüyorum ya da sayfasın da ufak da olsa bu yardımı duyuracağını umuyorum.

CEM AKKILIÇ'ın ilgili yazısı için TIKLAYINIZ!!
Kampanya hakkında okuyucu mesajları ve
ASİLLER LİSTESİ
Sizde günde bir defa tıklayın!
iletişim; cagdasdrama@gmail.com

10 yorum:

laleninbahcesi.blogspot.com dedi ki...

Sibelcim şimdi gidiyorum o linke.

Desertwind dedi ki...

Ben de tikladim:)

Hic bir cocuk mutsuz olmasin!

sinefil78 dedi ki...

sevgili sibel; duyarlılığınız ve hassasiyetiniz için çok teşekkürler. iyi çalşmalar.

Adsız dedi ki...

çok güzel bir noktaya parmak basmışsın ve mesaj alınmış işlem tamamdır şeker!!!

bu arada benimde aklıma servisi getirdin. şimdi binmemle inmem bir oluyor denebilir. eksiden çok uzundu ne sohpetler edilirdi aklıma geldi:))))

sevgilerimle


ŞEKERPEMBE

yasamladans dedi ki...

bu sayfaya sık sık uğruyorum ve daha önce bloğumda yayınlamıştım.Ama şimdi o yazımı bulup yeniden yayınlayacağım..hatırlattığın için sağol canım.sevgiler.

mikro-pc.com dedi ki...

normalde bu tür şeyleri hiç sevmem. Çünkü birileri benim duygularımı kullanarak üzerimden nemalanıyor mu derim bu tür şeylere yaklaşırken. Fakat sibel ablamız burada yer vermişse dedim, bir gerçeklik payı vardır, benden de bir tık gitti kardeşlerimize
bu duyarlı hareketin için teşekkürler :)

angel dedi ki...

Seni ve güzel yüregini öpüyorrrrr
güzel bi hafta dileyip sayfaya gidiyorum:)umarım işe yarar...
sevgiyle...

www.edasuner.com dedi ki...

bolca tıkladım birtanem melek kalplime iyi haftalar canım

Cem Akkilic dedi ki...

Çok sevindim herkese sevgiler.

Bu arada seni nasıl gözden kaçırmışız Sibel.Birazdan ASİLLER LİSTESİNDESİN.

Cem Akkilic dedi ki...

Bir tıklamayı çok gören yobaz ve Deniz feneri

Yaklaşık altı ay önce bir kampanya başlatmıştım. Çoğunluğu Afrika’da olan aç insanlara yardım kampanyasıydı bu.Birleşmiş Milletler örgütünün internet aracılığıyla düzenlediği ve günde sadece bir defa tıklamayla destek verilebilen bir organizasyonu duyurup,yaymaya çalıştığım için bir dinci yobaz tarafından İncil dağıtmakla şuçlanmıştım.O, kendinden başka hiçbir canlıyı düşünmeyen tarikatçı, BM nin bu çabasını ‘’gavurlar önce öldürdüler şimdi yardım ediyorlar’’diyerek,çağdışı kafasıyla yerden yere vurmaya kalkışmıştı.Bununla kalmayıp sözde yardım kuruluşu olan Deniz fenerine niçin destek olmadığımı da yazmıştı.Binlerce internet kullanıcısının ve site sahiplerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan AÇLIK KAMPANYAM,bu aklı ve yüreği kıt zatımuhterem tarafından Misyonerlik merakı olarak şuçlanmıştı.(Yazımın sonunda ilgili konunun linkini verdim,okuyabilirsiniz)

Dün Almanya’dan gelen haberleri hepimiz duyduk. Deniz fenerinin ‘’nasıl bir yapıda olduğu’’ ortaya çıkmış oldu. Özellikle Müslümanların kutsal ayı Ramazanda insanları dolandıran,din ve fakirler adına yardım parası toplayıp o topladıkları milyon dolarlarla sefa peşinde koşan bizim dinci borazancıların üst düzey elemanları gözaltına alındılar.Kendi televizyonları kanal 7’de yoksul aileleri reklam malzemesi yapıp bir tencere çorba ve bulgurla kandırıp,saatlerce çekim yaparak halkın acıma duygularını sömüren ve karşılığında yardım bahanesiyle para toplayan Fenerciler,şimdi işledikleri şuçların hesabını veriyorlar. Bakalım bu uluslararası dolandırıcılık şebekesinin altından daha neler dökülecek.'' Türkiye bize güveniyor '' sloganıyla Allah adına para toplayan örgütün kasasından acaba ne yolsuzluklar,hırsızlıklar çıkacak?

O yobaz,şimdi kalkıp diyecek ki '’yargı süreci tamamlanmadan kimseyi şuçlama ey misyonerlik meraklısı Cem Akkılıç’’. Sanki kendisi Ergenekon davası sonuçlanmadan iki emekli orgeneralimizi terörist ilan etmemiş gibi ve gazeteci İlhan Selçuk’u terör örgütü reisi yapmamış gibi hiç utanmadan, sıkılmadan söyleyecek bütün bunları.Ve bu şarlatan, gerici kafasıyla her gün bir tıklama yapmak ve aç çocuklara yardım etmek yerine,ağzından salyalarını çember sakallarına akıta akıta din bezirgancılığına devam edecek…

Cem Akkılıç
4 Eylül 2008

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/09/bir-tklamay-ok-gren-yobaz-ve-deniz.html