Küçük Dünyama Takılanlara Fısıldadıklarım...: her gün başım üstüne, sevgin gönlüm üzerine.

14 Şubat 2008

her gün başım üstüne, sevgin gönlüm üzerine.

Bugün gönlünde sevgi olan herkesin günü. Sevgisiz olan kimsenin bana uğramamasını dileyerek herkesin sevgililer gününü kutluyorum. Profil sayfama bir sarımsak koyup tüm sevgi yoksunu kişileri kışşt kışşt şekilinde geldikleri yere yolluyorum. Bugün bari uzak durun. Bugün gönlünde sevgi olan herkesin günü, yanında sevgilisi olanların değil. Haa "sevgilim yok" evet sormadan söyleyeyim. Ne yapayım bu güzel günden yoksun kalacağım diye dilek parası mı atsaydım, yoksa sevgi-li birini mi kapsaydım; onun sevgisinden dilenmek amaçlı.Ben sevdiklerimin sevgisini hak ettiğim için bugün benim günüm.
Bugün sabah servisle işe gelirken sevgililer günü kutlamaları yapıldığında hatırladım bu günü. Her gün "şu kadarcık bişey" reklamlarını seyredip seyredip gülüyordum; "allaaah yazık şu adamlara". Aşk o kadar mı bu kadar mı bilmem ama artık gönülden geçenler sevgiyi vurur oldu. Bi dönem ben de pırlanta isterdim ama o zaman bi tek taş şimdi ki gibi 185,00YTL değil idi. Yeni gözümün açıldığı yaşımın oturup sevginin hesap kitaba vurulduğu zamanlarda başladı bu istekler. Ev hayalinin içinde plazma TV'ler vardı baş köşede, onu oturtmuştum da kendime yer bulamadım o hayalde:)) Üç beşle hayaller kurar, içine zamane hevesleri de katardım. Sonrasında ruhum aç kalınca takatim kalmadı o hayalleri gerçekleştirmeye. Herşey zamanında güzel, düşünerek aşık olunmalıymış meğer. O gün bugün aç dolaşıyorum. Gönlümde sevgilerim ve hayatta sevilecek canlı çok ama, aç aç aklımı kimseye veremiyorum galiba ve kimseyi senin kadar sevemiyorum. Hayatım da o olduğunda sevgililer gününden bi beklentim olmazdı ama şimdi var. Yanımda o olmasa da içimde en azından bir ümit var. İşte bu yüzden herkesin sevgililer gününü yanındakiyle değil gönlündekiyle geçirmesini diliyorum.


Her gün kime aitse bugün de ona aittir. Ne bugün ilk gün seni sevdiğim ne de sana adanan son günüm ve hayat bana sormadan seni seçmişse biteceği günü de bekleyeceğim ümitle.


Bugüne ait MSN İletim ; sevin-sayın-güvenin, içine anlayış da katın ve sahip çıkın sevdiğinize, aşk izin verdikçe.Yoksa, Candan Erçetinin de söylediği gibi OLMAZ BİRTANEM:))
Sevgiyle...

7 yorum:

TaTLiCaDiCa dedi ki...

Ne güzel anlatmışsın Sibel Abla'cım gönlündekiyle kutal bugünü...Benim gönlümdede kimse olmadığından ailem gönlümdekis evgililerim...

tuna giray dedi ki...

yine döktürmüşsün sibelcim... süpersin :)

tekrar sevgililer günün kutlu olsun.

zehra dedi ki...

her ne kadar sadece bir degil 365 gunun sevgi gunu olduguna �nansamda maksat eglenmek olsun :) sevgililer g�n�n�z kutlu olsun :)))

Desertwind dedi ki...

Hmmm...ne diyecegimi bilemedim...boyle durumlarda karsi tarafa "daha ne istiyorsuuuuun?" diye bagirasim geliyor...

Ama sanirim, sevgi tek basina bir sey...karsi tarafin bir sey yapmasina gerek olmadan kendi icinde yasayip gidiyor...

Ben seni cok sevdigimi soylemis miydim?:)

www.edasuner.com dedi ki...

aşkım Madrid'de ne sevgi yaşatıcam ben sana bekle ve gör puhahah bana bak gezincene plan yap hatun parada biriktir kız sefamız olsun yiycez daha ohh :)

ŞEKERPEMBE dedi ki...

ben sana bir sürü şey yazmaya gelmiştim. ama sayfanı bir okudum koptum gittim. ne kadar güzel yazmışsın, ne kadar güzel dile getirmişsin pek çok şeyi...
ben yüreğinde sevgi olduğunu biliyorum hemde pek bir dolu...
ben yüreğindeki sevgilerin beyninden geçirip koluna gireceğin bir sevgili diliyorum senin için. hak ettiğin layık olduğun gibi:)))))))
gönlünce
sevgilerimle

Sudamlam dedi ki...

gelemeyişim, geç gelişim sevgi yoksunu olduğumdan değil tabi ki :) hayatıma tekrar yeni düzenler kurma yoğunluğumdan... geçmiş güne ne denir... umarım gönlünce geçmiştir.. sevgiler..